Urząd Miasta Pruszcz Gdański

adres: ul. Grunwaldzka 20; 83-000 Pruszcz Gdański

tel. 58 775 99 21
fax. 58 682 34 51

e-mail: sekretariat@pruszcz-gdanski.pl
website: www.pruszcz-gdanski.pl 

adres skrytki e-puap: /5sl0jcb52x/SkrytkaESP

godziny pracy:

poniedziałek 9:00 - 17:00
wtorek, środa, czwartek, piątek 7:30 - 15:30

Odwołane dyżury Radnych

XML A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Treść

Szanowni Państwo!

Informuję, iż w związku z zaistniałą sytuacją związaną z ryzykiem występowania wirusa SARS-CoV-2, wszystkie dyżury Radnych zostały czasowo odwołane. Wszelkiego rodzaju wnioski kierowane do Radnych przyjmowane będą tylko drogą elektroniczną na wskazane poniżej adresy e-mailowe:

L.p.

                Imię i nazwisko

    Adres e-mail

1.

Paweł

Badziąg

p.badziag@pruszcz-gdanski.pl

2.

Adam

Bodo

a.bodo@pruszcz-gdanski.pl

3.

Bartłomiej

Chrząszcz

b.chrzaszcz@pruszcz-gdanski.pl

4.

Małgorzata

Czarnecka – Szafrańska

m.czarnecka@pruszcz-gdanski.pl

5.

Adrian

Czarnecki

a.czarnecki@pruszcz-gdanski.pl

6.

Ireneusz

Czernecki

i.czernecki@pruszcz-gdanski.pl

7.

Marta

Jankowska

m.jankowska@pruszcz-gdanski.pl

8.

Piotr

Kaliński

p.kalinski@pruszcz-gdanski.pl

9.

Jerzy

Kłys

j.klys@pruszcz-gdanski.pl

10.

Marek

Krawyciński

m.krawycinski@pruszcz-gdanski.pl

11.

Krzysztof

Lisowski

k.lisowski@pruszcz-gdanski.pl

12.

Robert

Nowicki

r.nowicki@pruszcz-gdanski.pl

13.

Danuta

Olech

d.olech@pruszcz-gdanski.pl

14.

Leszek

Parzymies

l.parzymies@pruszcz-gdanski.pl

15.

Jan

Sabała

j.sabala@pruszcz-gdanski.pl

16.

Ireneusz

Szweda

i.szweda@pruszcz-gdanski.pl

17.

Andrzej

Ślusarczyk

a.slusarczyk@pruszcz-gdanski.pl

18.

Roman

Trembacz

r.trembacz@pruszcz-gdanski.pl

19.

Bartłomiej

Troka

b.troka@pruszcz-gdanski.pl

20.

Jakub

Walaszczyk

j.walaszczyk@pruszcz-gdanski.pl

21.

Szymon

Zander

s.zander@pruszcz-gdanski.pl

Przewodnicząca Rady Miasta
Małgorzata Czarnecka - Szafrańska

Powiadom znajomego

Powiadom znajomego

* Pole wymagane

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij